İNT Teknoloji Hakkında

 

 

İNT Teknoloji Sağlık Alanında Hizmet Vermekte Olup Dünya'da Yeni Etkinliği Kanıtlanmış Dünya standartlarında, WHO Onaylı Kaliteli Ve Hijyenik Ürünler Pazarlamak Sağlık Problemleri En Etkili Şekilde Çözümleyecek Ürünleri Sürekli Araştırmakta Ve Siz Sayın Müşterilerimize Tanıtıp Ulaştırmaktan Büyük Bir Mutluluk Duymaktadır. 

Temel Amacımız Müşterilerimize İyi Hizmet Verebilmek; Yeniliklerden Hızla Haberdar Olmayı Sağlamak, Rahat Ve Güvenli Bir Ortamda Alışveriş Yapmayı Sağlamaktadır

 

Sektöründe Öncü 

İNT Teknoloji Sanal Mağazacılık İnternet Hizmetlerini En İyi Şekilde Garantili Güvenilir Ve Gizlilik İlkelerine Büyük Derecede Önem Veren  Elektronik Ticaret Sitesidir.

Satış Öncesi Ve Sonrası Müşteri Desteğimizle Kargo Teslimine Kadar Siparişleriniz Şirketimizin Garantisi Altındadır.

 

Liderliği Süreğen

İNT Teknoloji Sağlık Alanında Dünyada Etkinliği Kanıtlanmış WHO Onaylı Kaliteli ve Hijyenik Ürünler Pazarlamak Sertifikalı Yeni Ürünleri Araştırmaya Devam Edip Sürekli Çalışmaktadır.

Amacımız Siz Sayın Müşterilerimize En Yeni Ve En Etkili Ürünleri Sunabilmek, Hesaplı Ve Kaliteli Hizmet Verebilmektir.

 

Müşteri Memnuniyetinde Hassas

İNT Teknoloji İçin Türkiye’de Büyük Uğraşılar Sarf Etmiş Dürüst, Güvenilir, Garantili, Sağlık Ürünleri Satış Merkezidir.

Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutan Kurumsal Bir Firmadır.

 

İNT Teknoloji İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Adres :                     Atatürk Mah. 86 Nolu Cad. No:4/B

                                 Şehitkamil/Gaziantep

Sabit Telefon :        0850 303 0 471

E-Posta Adresi :      info@intteknoloji.com.tr

Mersis Numarası :  047855050700012

Sektörel Kuruluş :  Gaziantep Ticaret Odası


Copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | İNT Teknoloji Kullanıcıları Alışverişlerde Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı Kabul Etmiş Sayılırlar   Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: info@intteknoloji.com.tr | Mensubu Olduğu Sektörel Kuruluş: Gaziantep Ticaret Odası | Mersis Numarası: 047855050700012 | Telefon Numarası: 0850 303 0 471 | Tam Ünvan: İNT Teknoloji İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi | Adres: Atatürk Mahallesi 1086 Nolu Cadde No:4/B, Şehitkamil, Gaziantep